44089-2026 - Resultat
Sverige – Sanitetsgods – VA-VVS material 2024 NY
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVA-VVS material 2024 NY
BeskrivningUpphandling som ska resultera i ramavtal för avrop av Va-Vvs produkter till Falkenbergs och Varbergs kommun.
Intern identifierareIU24-113
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000