440935-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för företagsutveckling – Kvalificerad affärsutveckling för potentiella tillväxtbolag
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalificerad affärsutveckling för potentiella tillväxtbolag
BeskrivningUpphandlingen omfattar affärsutveckling för bolagen kopplade till processen hos uppdragsgivaren samt andra typer av insatser kopplade till verksamheten. Avtalstiden är två (2) år med möjlighet till förlängning maximalt 2 år.
Intern identifierareHBI 2024/00025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 73220000 Utvecklingsrådgivning, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000