440966-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Mark- och anläggningsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMark- och anläggningsarbeten
BeskrivningRamavtal för mark, anläggning, maskintjänster och ballastmaterial.
Intern identifierare25/34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierare1783707-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titelanbudsinbjudan/kvalificering
Intern identifierare1787853-1