2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kv. Vämlinge 1 Renovering av garage och gårdsupprustning
Beskrivning: Renovering av garage och gårdsupprustning av fastighet Vämlinge 1 beläget i Järva/Tensta. Se förfrågningsunderlag för mer information.
Intern identifierare: SB 2026/721
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokument.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45112700 Landskapsplanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kv. Vämlinge 1 Renovering av garage och gårdsupprustning