2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manuella och motormanuella åtgärder i naturreservat och andra värdefulla naturområden: friluftsliv, naturvård, gränsmarkering mm
Beskrivning: Manuella och motormanuella åtgärder i naturreservat och andra värdefulla naturområden: friluftsliv, naturvård, gränsmarkering mm.
Intern identifierare: 1853-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000