Upphandlingen avser avtal på Grundläggande psykoterapiutbildning med inriktning kognitiv och beteendeinriktad psykoterapi motsvarande 45 högskolepoäng för leverans till Region Norrbotten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80300000 Högre utbildning, 80320000 Medicinsk utbildning, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen