See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialiserad barnmedicinsk öppenvårdsmottagning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att för Region Uppsalas räkning erbjuda en specialiserad barnmedicinsk öppenvårdsmottagning i Uppsala län.
Intern identifierare: UPPH2025-00353
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000