Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement for Radio Link antennas 2023-
Referensnummer: 22FMV2947
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31711423 Radiolänksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av radiolänkantenner och reservdelar för FTN.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 25 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31711423 Radiolänksutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen