Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Presentkort
Referensnummer: Ks26 2020-162
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling och inköp administrerar upphandling för Linköpings kommun, omsorgsnämnd. Upphandling och inköp erbjuder Er att lämna anbud på rubricerad upphandling i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via upphandling och inköps upphandlingsverktyg www.e-avrop.com. Upphandlingen avser: Presentkort.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 24 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen