2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning för Varbergs kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser parkeringsövervakning av Varbergs kommuns tätort och serviceorter samt kustområde. Övervakningsuppdraget omfattar kommunal gatumark, vissa parkeringsplatser på kvartersmark samt offentlig platsmark.
Intern identifierare: KS 25/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000