441420-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av klinik – Folktandvården Värnamo, Region Jönköpings län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFolktandvården Värnamo, Region Jönköpings län
BeskrivningRegionfastigheter upphandlar förhyrning av lokaler till Folktandvården i Värnamo, Region Jönköpings län. Verksamheten har behov av ändamålsenliga och effektiva lokaler för att bedriva allmän tandvård i.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215130 Byggnation av klinik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001