2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal kemikalier för vattenrening för Liseberg
Beskrivning: Ramavtalsupphandling för kemikalier avseende vattenrening för Liseberg (företrädesvis Oceana).
Intern identifierare: 26-0065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000