441475-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kläder, skor, väskor och tillbehör – Larmställ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLarmställ
BeskrivningLarmställ
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001