2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverk och säkerhet
Beskrivning: Upphandlingen avser en samarbetspartner inom området nätverk och säkerhet samt löpande leveranser av hårdvaruprodukter och därmed förknippad mjukvara.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120402:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 48210000 Programvara för nätverk, 48730000 Säkerhetsprogramvara