441612-2022 - ResultatSverige-Malmö: Biomedicinsk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbäddningsinstrument
Referensnummer: 2021-O002216
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38434540 Biomedicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser anskaffning av sju (7) inbäddningsinstrument, med option för ytterligare fyra (4) styck till Region Skånes verksamheter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen