2. Förfarande
Förfarande
Titel: Norrtälje Energi AB
Beskrivning: Upphandling av Norrtälje Energis företagsförsäkringar
Intern identifierare: Företagsförsäkring
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000