See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och behandling av ÅVC-material
Beskrivning: Uppdraget omfattar transport och behandling av grovavfall för Knivsta, Sigtuna, Håbo och Upplands-Bros kommuners återvinningscentraler/kretsloppscentraler/kretsloppsparker.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112505:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112505:Lot:2