441906-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter – Ramavtal - Bemanningstjänster för fastighetsdrift och -förvaltning, Nationellt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Bemanningstjänster för fastighetsdrift och -förvaltning, Nationellt
BeskrivningUpphandlingen avser inhyrning av personal för att täcka tillfälliga behov inom fastighetsdrift och -förvaltning, t.ex. vid arbetstoppar, sjukdom eller frånvaro. Behovet kan sträcka sig från några dagar till flera månader. Tjänsterna ska kunna tillhandahållas till samtliga Akademiska Hus kontor i Sverige.
Intern identifierare25/68
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000