441923-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stomkomplettering Hus 1, 2, 4 – Albano, Stockholm.
Referensnummer: 17/91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Stomkomplettering Albano Hus 1, 2, 4.