441932-2018 - ÄndringSverige-Luleå: Taxitjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elevtransport taxi
Referensnummer: KLF 2018/1157
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Elevtransporter för flickor och pojkar i skolan