2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontraktsuppföljning entreprenadskedet Rälbearbetning Mellersta regionen
Beskrivning: Kontraktsuppföljning entreprenadskedet Rälbearbetning Mellersta regionen
Intern identifierare: KOM-420837
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Kontraktsuppföljning entreprenadskedet Rälbearbetning Mellersta regionen. 1+1+1 år
Intern identifierare: Kontraktsuppföljning entreprenadskedet Rälbearbetning Mellersta regionen