See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS bemanningstjänster arbetsterapeut och fysioterapeut
Beskrivning: Detta dynamiska inköpssystem gäller arbetsterapeuter och fysioterapeuter för Tierps kommun , samt även Heby och Älvkarleby kommun
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141000 Tjänster utförda av vårdpersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85144000 Patientvård på sjukhus eller i hemmet
Optioner:
Beskrivning av alternativen: DIS kan förlängas 3 år vid två tillfällen