2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatörstjänster för fakturahantering
Beskrivning: Upphandlingen avser Operatörstjänster för fakturahantering innefattandes bl a fakturaväxel för mottagande av elektroniska fakturor samt skanning av fakturor och påminnelser.
Intern identifierare: KS 2024-00222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000