442392-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Bårar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Ambulansbårar
Referensnummer: UPPH2022-00206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192160 Bårar
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Uppsala gör en upphandling av ambulansbårar om ska monteras i Regionens nya vägambulanser.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2022-08-21 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.