442427-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster – Ramavtal Projektörer för gata, park och VA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Projektörer för gata, park och VA
BeskrivningDenna upphandling gäller ramavtal, för succesivt avrop, av projektörer för gata, park och VA på uppdrag av Lekebergs kommun.
Intern identifierareKS 25-214
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad, 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71322000 Ingenjörstjänster avseende väg- och vattenbyggnation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000