442449-2025 - Resultat
Sverige – Elmätare – Elmätare kategori 1-5
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElmätare kategori 1-5
BeskrivningUpphandlingen avser elmätare kategori 1-5, installation, kommunikation och insamlingssystem.
Intern identifierare25/14
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38554000 Elmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000