Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/01/2020
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Den garanterade avtalstiden är två (2) är med option på två förlängningar om vardera ett (1) år.