442559-2017 - Frivillig förhandsinsynSverige-Stockholm: Diverse mät- och provinstrument
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fläktvagn för gasning av rum.
Referensnummer: 2-4719/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38900000 Diverse mät- och provinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Karolika institutet (KI) har avsikt för att inga avtal med företag Decosteel avseende fläktvagn för gasning av rum.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Karolinska Institutet (KI) har avsikt för att inga avtal med Decosteel avseende fläktvagn för gasning av rum.