Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kortinlösen och kortterminaler
Referensnummer: 21/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tjänsten kortinlösen och hyra av kortterminaler.
Inledning
Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta upphandlingsdokument avseende Kortinlösen och kortterminaler.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen