442686-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Faunapassage E4 Kolmården Jönåker
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFaunapassage E4 Kolmården Jönåker
BeskrivningFramtagande av vägplan för planskild ekodukt/faunabro över E4 vid Kolmården och Jönåker.
Intern identifierareKOM-416950
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFaunapassage E4 Kolmården Jönåker