2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Arvidsjaur kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Företagshälsovård. Upphandlande myndighet är Arvidsjaur kommun samt kommunens bolag
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95693:Lot:1