44279-2020 - ÄndringSverige-Karlskrona: Inkontinensset
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inkontinensartiklar absorberande 2020
Referensnummer: 19/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141621 Inkontinensset
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av inkontinensartiklar absorberande för Region Blekinge, Region Kronoberg inkl. samtliga kommuner i dessa län.