442792-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: Reparation och underhåll
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och underhåll av gatu- och vägbelysning Ludvika
Referensnummer: GNU 2021/101
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för drift och undehåll offentlig belysning