See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt- och mjölk
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Åklagarmyndighetens behov av frukt och mjölk till samtliga kammare.
Intern identifierare: ÅM2024-2336
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 15511000 Mjölk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsunderlaget
Intern identifierare: 1584050
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Stockholm
Intern identifierare: 1584051
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Göteborg
Intern identifierare: 1584052
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde Malmö
Intern identifierare: 1584053
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde Nord-Mitt
Intern identifierare: 1584519
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde Syd-Öst
Intern identifierare: 1584522
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde Väst-Bergslagen
Intern identifierare: 1584531