442838-2021 - ÄndringSverige-Eslöv: Datanätstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksprodukter och tillhörande tjänster 2021
Referensnummer: SOT.2021.0043
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72700000 Datanätstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan
Eslövs kommun, Serviceförvaltningen inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende nätverksprodukter och tillhörande tjänster.