See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon till Junehem AB
Beskrivning: Junehem är i behov av transportfordon
Intern identifierare: 23/206
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1329005
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Intern identifierare: 1329006
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1329007