See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudssystem för kärlaccess inom kärlkirurgin, SUS Malmö, Region Skåne.
Beskrivning: Upphandlingen avser ett (1) st ultraljudssystem ink. transducers och ett (1) st på option ink. transducers för användning inom endovaskulära angioverksamheten och vid kärl/hybridverksamheten, VE kärl, Skånes universitetssjukhus SUS.
Intern identifierare: 2023-O002477
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (4) (1) (1) (1)