442985-2017 - ResultatSverige-Östersund: Fastighetsskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift- och Skötselentreprenad vid Bäckedals folkhögskola.
Referensnummer: RS/2321/2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser drift och skötsel vid Bäckedals folkhögskola i Sveg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Drift och skötsel av Bäckedals folkhögskola.