See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av sopsugsanläggningar
Beskrivning: Drift & underhålla av mobila samt stationära sopsugsanläggningar Upprätthålla avsedd funktion av systemet Tillsyn och skötsel Avhjälpande vid schaktstopp Reparationer
Intern identifierare: SB 2024/436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mobila sopsugar
Beskrivning: Drift och avhjälpande underhåll för de mobila sopsugarna angivna i 06.3 Objektsbeskrivning
Intern identifierare: Mobila sopsugar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Stationära sopsugar
Beskrivning: Drift och avhjälpande underhåll för de stationära sopsugarna angivna i 06.3 Objektsbeskrivning
Intern identifierare: Stationära sopsugar