44306-2024 - ResultatSverige-Stockholm: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal konsulter inom el och tele - Säkerhetssystem
Referensnummer: LOC 2023-1053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalet omfattar konsulttjänster inom fackområdet säkerhet inom el och tele och utgår från Locums samlade behov.