443130-2016 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Hattar och andra huvudbonader
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beanie hat 403268-AI911473.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18440000 Hattar och andra huvudbonader
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen