443209-2018 - ÄndringSverige-Vara: Belysningsarmatur och elektriska lampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
LED-armaturer nr 2
Referensnummer: 2018-107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av armaturer för gatu- och vägbelysning.
Sista anbudsdag
Anbud skall vara Köparen tillhanda senast 2018-10-15 23:59.