2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väg 1519 Sundholmen - Öxnevalla samt Väg 1518 BK4 - Projektering
Beskrivning: Väg 1519 Sundholmen - Öxnevalla samt Väg 1518 BK4 - Projektering
Intern identifierare: KOM-420287
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Väg 1519 Sundholmen - Öxnevalla samt Väg 1518 BK4 - Projektering