443255-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster.
Referensnummer: 17/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av banktjänster till Malmö stad avseende följande delområden:
1. Betalningsförmedlingstjänster för löner och försörjningsstöd,
2. Förbetalda kort,
3. Kortinlösen.
Anbud kan lämnas på en eller flera delar.