443306-2025 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – 2025 Transport av avlidna, Region Norrbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025 Transport av avlidna, Region Norrbotten
BeskrivningUpphandlingen avser avtal på transport av avlidna för utförande åt Region Norrbotten.
Intern identifierare25/200
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 98370000 Begravnings- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000