2. Förfarande
Förfarande
Titel: Relining Kvarndammen 1 - Konkurrensutsättning av DIS - Rörprojekttjänster
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster
Intern identifierare: SB 2024/687
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44163111 Avloppsrör
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Relining Kvarndammen 1 - Konkurrensutsättning av DIS - Rörprojekttjänster
Huvudklassificering (cpv): 44162000 Rörsystem