2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Peritonealdialys förbrukning
Beskrivning: Koncerninköp i Västra Götalandsregionen (VGR) planerar för en eventuell kommande upphandling av Peritonealdialys förbrukning och skickar därmed ut denna RFI innehållande frågor kopplat till området.
Intern identifierare: RS 2026-04063
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33181500 Förbrukningsartiklar för vård av njursjuka