2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fasadskyltar
Beskrivning: Upphandlingen avser produktion och montering av 8 st nya fasadskyltar. Myndigheten för civilförsvar och samhällsskydd (MSB) ska byta namn till Myndigheten för Civil försvar (MCF) tills 1 januari 2026.
Intern identifierare: 25/161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000