44342-2026 - Resultat
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – För utförande av värmebeläggning i Dalarnas län 2026-2028
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av värmebeläggning i Dalarnas län 2026-2028
BeskrivningUtförande av Värmebeläggning i Dalarnas län, W1, 2026-2028
Intern identifierareKOM-419053
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av värmebeläggning i Dalarnas län 2026-2028