2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionsbesiktning av brandlarm
Beskrivning: Upphandlingen ska säkerställa Polismyndighetens behov av att enkelt få tillgång till kompetens inom området revisionsbesiktning av brandlarm. Ramavtalet tecknas med en (1) anbudsgivare under förutsättning att det inkommer tillräckligt många anbud som uppfyller samtliga krav.
Intern identifierare: A398.233/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning, 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35121700 Larmsystem, 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen ska säkerställa Polismyndighetens behov av att enkelt få tillgång till kompetens inom området revisionsbesiktning av brandlarm.
Intern identifierare: Revisionsbesiktning av brandlarm